Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 21 in /home/zxlxoupj/domains/20plast.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990 خرید ظروف آلومینیوم تکپرسی کد ۱۰۵ - بیست پلاست

خرید ظروف آلومینیوم تکپرسی کد ۱۰۵

خرید ظروف آلومینیوم یکبار مصرف کد ۱۰۵ به صورت مستقیم از مرکز اصلی فروش این محصول یکی از عامل های موثر کاهش دهنده قیمت است. ظروف یکبار مصرف آلومینیومی نمونه های ای از فوق العاده ترین محصولات تولید شده در ایران هستند که با قیمت های مختلفی خرید و فروش می شوند. از مهم ترین مزیت های آن ها این است که می توان به راحتی غذای گرم را در داخل آن ها قرار داد.

خرید ظروف آلومینیوم تکپرسی کد ۱۰۵

ابعاد ظرف آلومینیومی یکبار مصرف کد ۱۰۵

ابعاد ظرف آلومینیومی یکبار مصرف کد ۱۰۵

ظرف آلومینیوم تک پرس از پر فروش ترین و پر مصرف ترین مدل های ظروف یکبار مصرف است که مزیت های بسیار زیادی دارد.

این محصول دارای ابعاد استاندارد می باشد که این موضوع می تواند به خریدار ها کمک کند تا بتوانند نمونه های مختلف این محصولات را با قیمت های متنوعی خرید کنند.

این که می گوییم قیمت های آن ها متفاوت است به این دلیل است که ضخامت های مختلفی از آن ها تولید می شود. برخی از این محصولات دارای ضخامت های بسیار بیشتری هستند که می توانند روی قیمت و وزن ظرف ها تاثیر گذار باشند.

در رابطه با نمونه های مختلف و وزن های متنوعی که در این شرکت از این ظروف تولید می شود مشاورین شرکت به شما اطالاعات بیشتری خواهند داد، کافیست تماس بگیرید.

اما به طور کلی می توانیم بیان کنیم که سه مدل ضخامت از این محصولات تولید می شوند:

  1. ۵۵ میکرون
  2. ۶۰ میکرون
  3. ۷۰ میکرون

بسیاری از رستوران ها از همین مدل ۵۵ میکرون استفاده می کنند. چرا که هم از نظر قیمت و هم از نظر کیفیت استاندارد های لازم را دارد. اما در صورتی که قصد دارید ظرف ضخیم تر و با کیفیت تری را خرید کنید می توانید از ضخامت های بالاتر از آن ها بهره ببرید.

قیمت ظروف آلومینیوم خرید عمده

قیمت ظروف آلومینیوم خرید عمده

خریدار های عمده ظروف یکبار مصرف آلومینیومی همیشه به دنبال محصولی هستند که قیمت مناسب تری داشته باشد. از طرفی همیشه سعی می کنند از مرکز هایی خرید خود را انجام دهند که بتوانند از طریق خرید مستقیم، هزینه های خود را کاهش داده و در نتیجه سود بیشتری را نصیب خود کنند.

این شرکت اقدام به فروش مستقیم محصولات از شرکت به خریدار های سراسر کشور کرده است تا این افراد بتوانند محصولات خود را با قیمت های اصلی خریداری کنند.

شما می توانید در طول شبانه روز حتی در ساعات غیر کاری با شماره هایی که در سایت قرار داده شده تماس مستقیم بگیرید و به کارشناسان فروش متصل شوید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما