Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 27 in /home/zxlxoupj/domains/20plast.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990 Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 26 in /home/zxlxoupj/domains/20plast.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990 شرکت تولید ظروف یکبار مصرف آلومینیومی - بیست پلاست

شرکت تولید ظروف یکبار مصرف آلومینیومی

شرکت ظروف یکبار مصرف آلومینیومی به عنوان کارخانه تولید کننده، نمونه های مختلف این ظروف را با ضخامت های متفاوت به خریدارها عرضه می کند. پر فروش بودن این ظرف ها در مکان هایی مانند رستوران ها، فست فود ها، مرکز ها و فروشگاه های عرضه کننده ظروف یکبار مصرف، اغذیه فروشی ها سبب شده که شرکت های تولیدی تنوع بیشتری از این ظروف را به بازارهای خرید و فروش ارائه دهند.

شرکت تولید ظروف یکبار مصرف آلومینیومی

مدل های ظروف یکبار مصرف آلومینیوم

امروزه در بازارهای ایران شاهد هستیم که مدل های متفاوتی از ظروف یکبار مصرف غذا آلومینیومی به فروش می رسد که هر یک می توانند بخشی از نیازهای خریدارها را برطرف سازند.

مدل های ظروف یکبار مصرف آلومینیوم

برخی از نمونه ها به شکلی هستند که می توانند همزمان دو یا حتی سه آیتم را در خود جای دهند. برای مثال:

  1. ظرف دو خانه کبابی آلومینیوم
  2. ظرف سه خانه آلومینیوم
  3. ظرف دو خانه مرغی آلومینیومی

یکسری نمونه ها هم در این حوزه تولید می شوند که تنها می توانند یک پرسی برنج را در خود جای دهند. البته برخی از مدل های آن ها به شکلی است که به دلیل داشتن عمق بیشتر می توان خوراک هایی مانند کباب را هم داخل آن ها قرار داد:

  1. ظرف تک پرسی آلومینیوم مستطیلی
  2. ظرف تک پرسی گرد آلومینیومی
  3. ظرف دو پرسی آلومینیومی
  4. ظرف یک و نیم پرسی و سه پرسی آلومینیوم
  5. دیس های کبابی آلومینیوم
  6. ظرف خورشتی آلومینیومی

خاص ترین مدلی که در این حوزه تولید شده است ظرف گرد آلومینیومی است که می تواند یک پرسی برنج را چه به صورت معمولی و چه به صورت کته ای در خود جای دهد.

کارخانه ظروف یکبار مصرف آلومینیومی

هر یک از تولید کننده های فعال در حوزه ظروف یکبار مصرف محصولات خود را با متریال متفاوت تولید می کنند که در نهایت سبب می شود که متنوع ترین محصولات جهت استفاده خریدارها در بازار های داخلی موجود شود.

کارخانه ظروف یکبار مصرف آلومینیومی

ظروف یکبار مصرف آلومینیوم و سینی پلاستیکی رستورانی در کارخانه های تولیدی توسط بهترین دستگاه ها تهیه می شود و این دستگاه ها با داشتن قالب های متفاوت می توانند مدل های مختلفی از ظروف آلومینیومی را تولید کنند.

جهت اطلاع بیشتر از مدل های تولید شده و همچنین خرید و ثبت سفارش می توانند از طریق بخش فروش شرکت اقدام کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما