Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 41 in /home/zxlxoupj/domains/20plast.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990 Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 38 in /home/zxlxoupj/domains/20plast.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990 صادرات ظروف یکبار مصرف آلومینیومی - بیست پلاست

صادرات ظروف یکبار مصرف آلومینیومی

صادرات ظروف یکبار مصرف آلومینیومی از طریق شرکت های فعال در حوزه خرید و فروش های عمده و با حجم های کانتینری به خریدارها اعلام می شود. ظروف یکبار مصرف آلومینیومی دارای کیفیت بی نظیری از نظر این که مواد سمی و سرطان زا را به خود غذا انتقال نمی دهند است به همین علت خریدارهای زیادی متقاضی آن هستند.

تنوع قیمت آن به دو دلیل است:

 1. مرکز فروش
 2. تنوع طرح و مدل

مرکز فروشنده تاثیر زیادی در قیمت دادن این محصولات می شود. به دلیل اینکه برای خرید های عمده باید به مرکز هایی که فروش مستقیم دارند مراجعه کرد تا قیمت اصلی محصول را دریافت نمود.

شرکت فرتاک به عنوان عرضه کننده مستقیم انواع ظروف آلومینیومی  به شکل عمده در خدمت خریدارها است تا مشتری های عزیز در سراسر کشور بتوانند خرید راحت تری را داشته باشند.

صادرات ظروف یکبار مصرف آلومینیومی

مرکز پخش مستقیم ظروف یکبار مصرف آلومینیومی

پخش مستقیم ظروف یکبار مصرف غذا آلومینیومی برای خرید های با حجم های بالا، علی الخصوص خرید و فروش های صادراتی اهمیت زیادی دارد. خریدارها می توانند به مرکز های اصلی عرضه ظروف یکبار مصرف آلومینیوم مراجعه کنند و با دریافت قیمت کارخانه محصولات خرید خود را در حجم های بالا انجام دهند.

فرتاک به عنوان یکی از مرکز های اصلی فروش ظروف یکبار مصرف در سراسر کشور فعالیت می کند و امکان خرید غیر حضوری را برای خریدارهای داخلی و صادراتی فراهم می کند.

به دلیل اینکه تولید ظروف یکبار مصرف در ایران به صورت کامل انجام می شود ما نیازی به واردات نداریم. جالب است بدانید که ظروف آلومینیومی تولید ایران صادر هم می شود.

صادرات ظروف یکبار مصرف آلومینیومی

قیمت عمده ظروف یکبار مصرف آلومینیوم

مسلما می دانید که قیمت فروش در خرید های جزئی و عمده کمی متفاوت است. خرید در روش های جزئی به علت این که از مرکز های فروشگاهی در سطح شهر انجام می شود دارای قیمت بالاتری است. چرا که این ظروف قیمت خرید از یک واسطه می باشد.

اما برای خرید های عمده شرایط فرق می کند. در این صورت باید حتما به مرکز های عمده فروش مراجعه نمود. این مرکز ها قیمت های اصلی فروش را به خریدار ها اعلام می کنند.

بیشتر فروشگاه های سطح شهر که به صورت عمده خرید می کنند و جزئی محصول را به فروش می رسانند، از مرکز های عمده فروش به صورت مستقیم خرید خود را انجام می دهند.

عوامل تاثیر گذار بر قیمت به صورت خلاصه موارد زیر هستند:

 • شرکت تولید کننده
 • نوع ظروف
 • اندازه
 • طرح ظرف
 • میزان عرضه و تقاضا
 • نحوه فروش

صادرات ظروف یکبار مصرف آلومینیومی

صادرات ظروف یکبار مصرف آلومینیوم به قیمت کارخانه

شرکت فرتاک به علت فروش مستقیم خود، صادرات ظروف یکبار مصرف آلومینیومی را نیز از ایران انجام می دهد. صادرات این محصول یک روش بسیار عالی جهت ارز آوری به داخل کشور است.

کشور های زیادی از طریق سرچ در اینترنت به دنبال خرید ظروف یکبار مصرف از ایران هستند. چرا که از نظر سلیقه ای ظروف تولید شده برای استفاده آن ها بهتر است و همچنین کیفیت محصولات تولید شده در ایران بسیار بالا است.

 • گرجستان
 • افغانستان
 • روسیه
 • عراق
 •  قطر
 •  ازبکستان
در این شرکت صادرات انواع ظروف یکبار مصرف با قیمت های بسیار مناسب امکان پذیر است. در این راستا می توان با مرکز فروش تماس گرفت و کسب اطلاعات بیشتری کرد.
1

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما