Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 20 in /home/zxlxoupj/domains/20plast.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990 ظرف یکبار مصرف آلومینیومی گرد کد ۵۵۵ - بیست پلاست

ظرف یکبار مصرف آلومینیومی گرد کد ۵۵۵

خرید مستقیم ظرف یکبار مصرف آلومینیومی گرد که در این شرکت با کد ۵۵۵ شناخته می شود یکی از ظرف های خاص و منحصر به فرد است که می توان از آن ها به عنوان ظرف تکپرسی استفاده کرد. این محصولات دارای درب هستند و می توانند مانند سایر ظروف آلومینیومی و ظروف یکبار مصرف اصفهان غذا برای غذا های بیرون بر مناسب باشند. در این صفحه شما با سایزبندی ها و همچنین خرید و سفارش آشنا می شوید. با ما همراه باشید.

ظرف یکبار مصرف آلومینیومی گرد کد 555

انواع ظروف یکبار مصرف آلومینیومی گرد

شاید فکر کنید که ظرف های آلومینیومی گرد تنها در یک مدل و در یک سایز تولید می شود اما باید بگوییم که این طور نیست. این شرکت، تولید این محصولات را در مدل ها و اندازه های مختلفی انجام می دهد.

ظرف یکبار مصرف آلومینیومی گرد کد 555

 

بسیاری از این محصولات به شکلی هستند که می توانند کاربرد های مختلفی را داشته باشند. یکی از انواع این ظروف، مدل کد ۵۵۵ است که نسبت به سایر مدل ها از اندازه بزرگ تری برخوردار است.

این ظرف دارای ۴ سانتی متر ارتفاع است و قطر آن حدودا ۱۸ سانتی متر است این ظرف با یک درب مقوایی مانند سایر نمونه های ظروف آلومینیومی بسته بندی می شود. در تصویر بالایی در ابتدای متن شما تصویر این ظرف را مشاهده کردید.

 

یکی دیگر از این مدل ها دارای ارتفاع ۲ سانت است و قطر آن ۲۲ سانتی متر است. این مدل ظرف بیشتر به عنوان بشقاب آلومینیومی استفاده می شود و درب ندارد. کد این ظرف ۵۰۳ می باشد.

ظرف یکبار مصرف آلومینیومی گرد

این ظرف می تواند کارایی های بسیار زیادی در مکان های مختلف باشد. مهم ترین مزیت این ظرف ها این است که می توان آن ها را در مایکروویو قرار داد و از آن ها استفاده کرد.

نمونه دیگر ظروف گرد آلومینیومی که شاید بسیاری از شما آن را دیده باشید و شاید هم مصرف کننده آن هستید، ظرف خورشتی گرد آلومینیومی است که حدود ۳۰۰ سی سی می باشد و درب دار است.

تمامی مدل های این ظرف ها با قیمت های کارخانه و کیفیت های مناسب به خریدار ها عرضه می شود. این محصولات ضخامت مناسبی دارند و قابل استفاده برای غذا بیرون بر هستند.

خرید ظرف یکبار مصرف آلومینیومی کد ۵۵۵

برای خرید ظرف آلومینیومی کد ۵۵۵ تک پرسی می توانید به روش های مختلفی از این شرکت اقدام کنید. یکی از روش ها این است که با بخش فروش تماس داشته باشید.

خرید ظرف یکبار مصرف آلومینیومی کد 555

همچنین می توانید از طریق شبکه های اجتماعی نیز با مشاور ها ارتباط بگیرید و خرید خود را انجام دهید.

مشاورین این شرکت به صورت روزانه پاسخگو هستند و می توان برای دریافت قیمت های به روز شده به راحتی اقدام کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما