Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 15 in /home/zxlxoupj/domains/20plast.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990 Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 15 in /home/zxlxoupj/domains/20plast.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990 ظروف بسته بندی جوجه کباب درب دار - بیست پلاست

ظروف بسته بندی جوجه کباب درب دار

ظرف های بسته بندی جوجه کباب عرضه شده در این شرکت دارای درب شفاف کاملا کیپ است که می تواند سبب شود محتویات درون ظرف کاملا قابل مشاهده باشند و از طرف دیگر درون ظرف حفظ شوند. این ظرف ها دارای بدنه مشکی هستند و نکته بسیار مهم و قابل توجه در این ظروف، مایکرویویوی بودن آن ها می باشد. طراحی های متفاوتی از این ظروف موجود است که سبب می شود افراد بتوانند هر مدلی که به آن نیاز دارند را انتخاب کنند.

ظروف بسته بندی جوجه کباب درب دار

انواع ظروف بسته بندی جوجه کباب

ظروف بسته بندی مناسب جوجه کباب محصولاتی هستند که عمدتاً در مدل‌های چند خانه تولید می شوند البته در کنار این دسته از محصولات شاهد نمونه هایی هستیم که تکخانه هستند و مدل ساده تری دارند.

انواع ظروف بسته بندی جوجه کباب
سایز بندی های این دسته از گروه متفاوت است به شکلی که هر فرد بتواند با در نظر گرفتن اینکه چه مدل ظرفی نیاز دارد آن را خریداری کند. این دسته از ظرف ها دارای بدنه مشکی هستند و مقاومت بسیار بالایی را جهت تحمل وزن محصول دارند.

در کنار اینها می توان اشاره کرد که این دسته از ظروف مایکروویوی هستند و می‌توان از آنها بهره های بسیار زیادی برد.

انواع ظروف بسته بندی جوجه کباب

ظروف بسته بندی چندخانه مناسب جوجه کباب مواردی هستند که می توانند هم برای برنج و هم برای دورچین قسمت های مجزا داشته باشند.

این محصولات گزینه های بسیار عالی برای رستوران دار ها و افرادی هستند که قصد دارند یک غذا بیرون بر منحصر به فرد و تک را داشته باشند.

فروش عمده ظروف جوجه کباب

فروش عمده انواع ظرف های جوجه کباب از طریق این شرکت انجام می شود. محصولات عرضه شده در این مرکز به صورت بسته بندی های کارتنی هستند و از کیفیت و مقاومت فوق العاده بالایی برخوردار می باشند.

فروش عمده ظروف جوجه کباب

برای خرید این دسته از ظروف می توان از راه های مختلف ارتباطی بهره گرفت. از طرف دیگر در صورتی که برای انتخاب ظرف مورد نظر نیاز به راهنمایی دارید می توانید با مشاورین مجموعه ارتباط بگیرید و از طریق بهترین گزینه را برای خود خریداری کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما