Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 21 in /home/zxlxoupj/domains/20plast.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990 Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 21 in /home/zxlxoupj/domains/20plast.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990 عرضه لیوان یکبار مصرف فانتزی پایه رنگی - بیست پلاست

عرضه لیوان یکبار مصرف فانتزی پایه رنگی

لیوان یکبار مصرف فانتزی درب دار عرضه شده در این شرکت دارای یک پایه رنگی کوتاه است و در دو سایز ۲۳۰ و ۳۵۰ سی سی تولید می شود. این محصولات گزینه بسیار مناسب برای کافی شاپ ها و مکان هایی از این دست هستند که می توانند سبب تمایز آن ها با سایر مکان ها شوند.

درب دار بودن این لیوان ها مزیت عاملی است که می توان از آن به عنوان نوشیدنی های بیرون بر هم استفاده کرد. این نوع لیوان بدنه بسیار مقاوم و شکیلی دارد و مصرف کننده پس از خرید آبمیوه در این لیوان ها، می تواند از آن چندباره هم استفاده کند. این موضوع کمک زیادی می کند که بتوان در زمینه حفظ محیط زیست هم کوشا بود.

عرضه لیوان یکبار مصرف فانتزی پایه رنگی

لیوان یکبار مصرف فانتزی پایه دار

باید بیان کرد که لیوان یکبار مصرف فانتزی پایه دار به دلیل داشتن طراحی منحصر به فرد و خاصی دارد توانسته بازار فروش زیادی را به خود جذب کند. بسیاری از خریدار ها نیاز دارند تا از محصولاتی استفاده کنند که دارای مدل خاص باشند.

لیوان یکبار مصرف فانتزی پایه دار

این لیوان دارای سایز های مختلفی است که می توان در آن حجم های مختلفی از نوشیدنی را استفاده کرد.

دو سایز مورد استفاده در این لیوان ها موارد زیر هستند:

  1. لیوان پایه دار ۲۳۰ سی سی
  2. لیوان پایه دار ۳۵۰ سی سی

این محصولات به دلیل داشتن کیفیت بالا و طراحی جذاب مورد بسیار مناسبی برای آن دسته از خریدارها است که قصد دارند محصول خود را در ظرف خاص و منحصر به فرد بسته بندی کنند.

این محصولات می توانند برای بسته بندی موارد مختلفی مانند آبمیوه، شیک، معجون و حتی گاها بسته بندی پاستیل و شکلات و … مورد استفاده قرار بگیرند.

درب این لیوان ها به صورت تخت است و سوراخ دار نیست.

فروش عمده لیوان یکبار مصرف فانتزی کریستالی

در فروش های عمده، قیمت محصول از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است. قیمت خرید لیوان یکبار مصرف فانتزی کریستالی توسط شرکت اعلام می شود و این امر بر اساس بکسری از فاکتور ها مشخص شده، تعیین می گردد.

فروش عمده لیوان یکبار مصرف فانتزی کریستالی

اساس اصلی قیمت گذاری محصولات، کیفیت و مواد اولیه است. در تولید بسیاری از محصولات از مواد اولیه های مختلفی بهره گرفته می شود.

زمانی که مواد اولیه های با کیفیت تری برای تولید محصولات استفاده می شود، سبب می شود که کیفیت محصولات بالاتر باشد و در نتیجه قیمت ظرف هم تغییر کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما