Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 24 in /home/zxlxoupj/domains/20plast.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990 قیمت روز ظرف تک پرس آلومینیوم عمده - بیست پلاست

قیمت روز ظرف تک پرس آلومینیوم عمده

قیمت ظرف تک پرس آلومینیوم در این شرکت برای خرید و فروش های حجم عمده با پایین ترین نرخ ممکن اعلام می شود. برای دریافت محصولات و همچنین قیمت های استثنایی این شرکت با ما همراه باشید.

ظرف تک پرس آلومینیوم

قیمت ظرف تک پرس آلومینیوم

ظرف تک پرسی آلومینیومی یکی از پر تقاضا ترین محصولاتی است که توسط خریدارها به این شرکت اعلام می شود. این ظروف دارای قیمت های مختلفی هستند که این تفاوت قیمت ها به دلیل داشتن کیفیت های متفاوت است.

ظروف یکبار مصرف آلومینیوم محصولاتی هستند که در چند دهه اخیر میان خریدارها طرفداران بیشتری را دارند. این ظرف ها دارای کیفیت های بسیار مناسبی می باشند و برای بسته بندی مواد غذایی و همچنین استفاده به عنوان ظرف غذا بیرون بر محصولات پر کاربردی به شمار می آیند.

ظروف تک پرسی عمدتا در ابعاد خاصی تولید می شوند و قالب های تولیدی این ظروف سایز خاصی است.

اما در این شرکت شما می توانید ظرف های تک پرسی آلومینیوم را در چند سایز و ابعاد مختلف مشاهده کنید. لازم به ذکر است که برخی از مدل های این ظروف از نظر ضخامت دارای تفاوت هایی با یکدیگر است.

ظروف یکبار مصرف دو خانه آلومینیومی

قیمت ظرف تک پرس آلومینیوم

یکی دیگر از مدل هایی که در حوزه ظروف یکبار مصرف آلومینیومی جای می گیرد، ظروف دو خانه هستند. ظروف دو خانه خود به چند دسته تقسیم بندی می شوند:

  • دو خانه مرغی کوچک 222
  • دو خانه مرغی بزرگ 223
  • دو خانه کبابی

خریدارها بسته به این که چه ابعادی را برای محصول خود مد نظر دارند می توانند هر یک از این مدل ها را استفاده کنند.

البته باید به این نکته هم اشاره نمود که ظروف آلومینیومی چند خانه مدل سه خانه نیز موجود دارند. این ظروف نیز دارای مدل های سه خانه مرغی و کبابی هستند.

این محصولات برای افرادی که نیاز دارند ظروفی را خریداری کنند که کباب و یا خورشت را جداگانه از برنج، اما در یک ظرف سلف سرویس سرو کنند مناسب است.

اعلام قیمت روز ظروف یکبار مصرف آلومینیوم عمده

قیمت ظرف تک پرس آلومینیوم

قیمت عمده انواع ظروف یکبار مصرف آلومینیوم اعم از تک پرسی، چند خانه، دو پرسی و … از طریق شرکت های تولیدی به خریدارها اعلام می شود.

این شرکت نیز با استفاده از بخش فروش، به صورت 24 ساعته قیمت روز انواع محصولات را به خریدارها اعلام می کند.

تنوع محصولات در این شرکت به صورتی است که می تواند نمونه های مختلف ظروف را که مورد نیاز بنکدار ها، مرکز های پخش، رستوران ها و… را تامین کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما