Warning: DOMDocument::loadHTML(): Attribute id redefined in Entity, line: 14 in /home/zxlxoupj/domains/20plast.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990 Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 19 in /home/zxlxoupj/domains/20plast.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990 قیمت ظرف یکبار مصرف آلومینیومی بزرگ - بیست پلاست

قیمت ظرف یکبار مصرف آلومینیومی بزرگ

ظرف یکبار مصرف آلومینیومی بزرگ تولید شده در این شرکت با قیمت های مختلفی عرضه می شود. این محصولات در سایز های مختلفی هستند در ابعاد متفاوتی دارند. در این صفحه بخشی از آن ها را همراه با سایز ها به شما معرفی می کنیم. برای اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید. بسیاری از این ظرف ها دارای ضخامت های متفاوتی است.

قیمت ظرف یکبار مصرف آلومینیومی بزرگ

مزیت ظروف یکبار مصرف آلومینیومی

ظروف یکبار مصرف آلومینیوم محصولاتی پر طرفدار است که مصارف بسیار زیادی در راستای توزیع غذا بیرون بر دارد. یکی از مواردی که این ظروف در آن ها کاربرد بسیار زیادی دارد، رستوران ها و مکان هایی از این قبیل هستند.

مزیت ظروف یکبار مصرف آلومینیومی

از مزیت های ظروف آلومینیومی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. تحمل حرارت بالا: این ظروف توانایی این را دارند که حرارت های بالا را تحمل کنند. به شکلی که می توان از آن ها روی شعله آتش استفاده کرد.
  2. مواد اولیه با کیفیت: مواد اولیه که در تولید این ظرف ها استفاده می شود دارای کیفیت بسیار بالایی است. به شکلی که می توان آن ها را دوباره بازیافت کرد و از طرفی به دلیل داشتن کیفیت مناسب برای سلامتی انسان ها ضرر کمتری را ایجاد می کند.
  3. استاندارد بودن: محصولات تولید شده در این شرکت به شکلی هستند که هم استاندارد می باشند و هم علامت سیب سلامت را دارند.
  4. خنثی بودن: این ظروف واکنشی با غذا نشان نمی دهند و این یکی از بهترین مزیت های آن ها است.

این ظرف ها بر اساس کیفیت، اندازه و مدل قیمت گذاری می شوند. برای داشتن قیمت روز این محصولات جهت خرید های عمده می توانید با شرکت در تماس باشید.

قیمت روز ظرف یکبار مصرف آلومینیومی بزرگ

شرکت تولیدی ظروف یکبار مصرف آلومینیوم یکی از بهترین محصولات عرضه شده را به بازار های فروش ارائه می دهند. این محصولات به شکلی هستند که بتوانند جایگزین بسیاری از ظرف هایی باشند که شاید از نظر بهداشتی و سلامتی خیلی مورد تایید نباشند.

قیمت ظرف یکبار مصرف آلومینیومی بزرگ

قیمت این محصولات به دلیل این که بر حسب شمش آلومینیوم مشخص می شود می تواند متفاوت باشد. به همین دلیل قیمت این ظروف به صورت روزانه اعلام می شود.

سایز های این ظرف ها متفاوت است. یکی از بزرگ ترین سایز هایی که در این حوزه تولید شده است دیس ۱۱۸ است که دارای بزرگ ترین سایز می باشد. از طرفی کد های ۲۴۰ و ۲۳۰ هم دارای سایز های بزرگی نسبت به سایرین می باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما