Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 22 in /home/zxlxoupj/domains/20plast.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990 Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 22 in /home/zxlxoupj/domains/20plast.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990 قیمت ظرف یکبار مصرف آلومینیومی خورشتی گرد - بیست پلاست

قیمت ظرف یکبار مصرف آلومینیومی خورشتی گرد

ظرف یکبار مصرف آلومینیومی خورشتی یکی از رایج ترین و پر فروش ترین محصولاتی است که در بازار های ایران عرضه می شود. تولید این محصولات عموما به دو شکل مربعی و گرد هستند که هر دو مدل دارای درب می باشند. قیمت این ظرف ها بسته به قیمت روز شمش آلومینیوم می تواند متغیر باشد.

ظرف یکبار مصرف آلومینیومی خورشتی گرد و مربعی

ظرف یکبار مصرف آلومینیومی خورشتی گرد و مربعی

ظروف یکبار مصرف آلومینیومی دارای متنوع ترین محصولات هستند که می توانند کاربرد های فوق العاده ای در مکان های مختلفی داشته باشند. در بخش های بعدی اشاره ها بیشتری می کنیم تا بتوانید با شناخت بیشتری محصول مورد نظر را انتخاب کنید.

اما در این جا قصد داریم یکی از مدل های ظروف آلومینیوم و ظروف یکبار مصرف تم تولد را به شما معرفی کنیم که دارای کاربرد بسیار زیادی است و می تواند جایگزین بسیار مناسبی برای برخی از ظرف هایی باشد که ممکن است از نظر کیفیتی درجه پایین تری را داشته باشند.

ظرف های خورشتی آلومینیومی یکبار مصرف در دو مدل تولید می شوند:

  1. ظرف خورشتی آلومینیومی یکبار مصرف گرد
  2. ظرف خورشتی آلومینیومی یکبار مصرف مربعی یا مستطیلی

این محصولات با یک درب بسته بندی می شوند و می توانند در کنار سایر مدل های ظرف های آلومینیومی به عنوان ظرف بیرون بر رستوران ها استفاده شوند.

انواع ظروف یکبار مصرف آلومینیوم غذا

انواع ظروف یکبار مصرف آلومینیوم غذا

خوشبختانه با توجه به کیفیت بالا ظروف یکبار مصرف آلومینیوم شاهد این هستیم که مدل های متنوعی از این محصولات در ایران تولید می شود.

این شرکت به خودی خود تمامی مدل های ظروف یکبار مصرف آلومینیومی را تولید و توزیع می کند. یکی از محصولاتی که در این زمینه فروش زیادی دارند ظروف تک پرسی آلومینیومی هستند.

در کنار این محصولات دیس های بزرگ آلومینیوم هم فروش بسیار مناسبی دارند. این محصولات می تواند مورد بسیار مناسبی برای سرو کباب و برنج و همچنین برنج و خورشت باشند.

در کنار این مدل ها باید به ظروف چندخانه آلومینیومی هم اشاره کنیم که از بهترین تولیدات این شرکت به حساب می آیند.

دریافت قیمت روز ظروف آلومینیوم درجه یک

ظرف یکبار مصرف آلومینیومی خورشتی

برای دریافت قیمت روز انواع ظروف یکبار مصرف آلومینیوم که دارای درجه کیفی مناسبی هستند می توانید از طریق بخش مشاوره و فروش اقدام کنید.

مشاورین این شرکت به صورت روزانه اعلام قیمت محصولات و ثبت سفارشات را انجام می دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما