Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 26 in /home/zxlxoupj/domains/20plast.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990 Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 25 in /home/zxlxoupj/domains/20plast.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990 قیمت ظروف طلقی بسته بندی طرح جدید - بیست پلاست

قیمت ظروف طلقی بسته بندی طرح جدید

قیمت ظروف طلقی بسته بندی درب دار با جدیدترین طرح های تولید شده توسط این شرکت به خریدارهای عمده اعلام می شود. در صورتی که به عنوان یکی از مرکز های تولید و یا بسته بندی مواد مختلف غذایی و غیر غذایی فعالیت دارید و قصد خرید عمده مدل های جدید ظروف بسته بندی طلقی را با قیمت مناسب کرده اید می توانید بهترین و شیک ترین محصولات را در این شرکت مشاهده کنید.

قیمت ظروف طلقی بسته بندی طرح جدید

جدیدترین طرح های ظروف بسته بندی طلقی

ظروف بسته بندی مدل های مختلفی دارد و هر یک از آن ها دارای مزیت های مخصوص به خود هستند. یکی از مدل هایی که در این زمینه عرضه شده و فروش قابل توجهی هم داشته است، ظروف بسته بندی طلقی هستند.

جدیدترین طرح های ظروف بسته بندی طلقی

این دسته از محصولات دارای مدل های مختلف و درب های کاملا کیپ می باشند که می توانند برای مصارف و نیاز های مختلفی استفاده کننده ها مناسب باشند.

بسیاری از خریدارهای این دسته از محصولات تولید کننده های انواع مواد غذایی و غیر غذایی هستند که به دنبال ظرف های با کیفیت و ارزان قیمت می باشند.

قیمت پارامتر بسیار مهمی است که بسیاری از تولید کننده های محصولات بسته بندی آن را مورد بررسی قرار می دهند. قیمت می تواند تحت تاثیر عامل های مختلفی مانند نوع جنس ظرف، اندازه، طرح، کیفیت و … تعیین شود.

جدیدترین طرح های ظروف بسته بندی طلقی

جدیدترین طرح هایی که در این زمینه عرضه شده اند محصولاتی هستند که می توانند برای محصولات مختلفی مانند موارد زیر مناسب باشند:

  1. خشکبار
  2. شیرینی
  3. شکلات
  4. سبزی خشک
  5. میوه خشک
  6. محصولات غیر غذایی
  7. و …

درب این ظرف ها در بیشتر موارد متصل به خود ظرف است و روی ظرف کیپ می شود. از طرف دیگر می توان مدل های چندخانه این ظروف را نیز در راستا کاربرد های مختلف استفاده نمود.

قیمت ظروف طلقی بسته بندی

با توجه به این که بسیاری از شرکت های تولید کننده محصولات بسته بندی، قیمت را یکی از اصلی ترین پارامتر های مورد بررسی خود قرار می دهند سعی نموده ایم تا برای این عزیزان ظروف بسته بندی شیک و منحصر به فردی را با قیمت های بسیار بسیار مناسب تر نسبت به سایر ظرف ها معرفی کنیم.

قیمت ظروف طلقی بسته بندی

قیمت این دسته از محصولات با یکدیگر متفاوت است چراکه اندازه و مدل های متنوعی را دارا هستند.

لطفا برای دریافت کاتالوگ و قیمت محصولات با بخش مشاوره و فروش تماس تلفنی بگیرید و لیست محصولات و قیمت ها را دریافت نمایید.
2

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما