Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 23 in /home/zxlxoupj/domains/20plast.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990 قیمت ظروف پلاستیکی بسته بندی خرما - بیست پلاست

قیمت ظروف پلاستیکی بسته بندی خرما

قیمت ظروف بسته بندی خرما در مدل های مختلف پلاستیکی، لوکس و … در این شرکت تولید می شوند. افرادی که تولید کننده و یا عرضه کننده خرما در بازارهای داخلی و یا صادراتی هستند این محصولات را در مدل ها و قیمت های مختلفی می توانند دریافت کنند.

انواع بسته بندی برای خرما

ظروف بسته بندی خرما

خرما یکی از محصولات تولید شده در جنوب ایران است که نه تنها در بازار های داخلی، بلکه در بازار های صادراتی نیز به فروش می رسد. برای عرضه کردن این محصولات بایستی ابتدا بسته بندی مناسبی برای آن ها انتخاب نمود.

تولید کننده هایی که در این زمینه مشغول به فعالیت هستند می توانند برای بسته بندی رطب ها از انواع مختلفی از آن ها بهره ببرند. برای مثال:

  • بسته بندی های مقوایی و کارتنی
  • بسته بندی های با ظروف یکبار مصرف لانچ باکس
  • استفاده از ظروف پلاستیکی مایکرویوی درب دار

مورد اول و مورد سوم بیشترین متقاضی ها را در میان مشتری ها به خود اختصاص داده اند. این شرکت نیز یکی از ارائه دهنده های انواع ظروف پلاستیکی درب دار است.

ظروف پلاستیکی بسته بندی خرما

ظروف بسته بندی خرما

نوعی از ظروف برای بسته بندی خرما استفاده می شوند که حتما نمونه های آن ها را در بازار دیده اید. این ظروف پلاستیکی هستند و قابلیت این را دارند که در مایکروویو قرار داده شوند.

برای افرادی که صادر کننده خرما هستند پیشنهاد می کنیم برای ظرف بسته بندی از ظروف پلاستیکی استفاده کنند. این ظروف از نظر بهداشتی تایید شده است و از طرفی دارای درب های کاملا مستحکم و کیپ روی خود هستند که به راحتی می توان خرما را در آن بسته بندی نمود.

کشور های خارجی یکی از مهم ترین خریدار های خرما از ایران هستند به همین علت است که باید حتما به کیفیت بسته بندی ظرف ها هم توجه ویژه ای نمود.

بسته بندی های کارتنی ممکن است مشکلاتی را در صادرات برای عرضه کننده ها به وجود بیاورد. برای مثال خیس شدن این جعبه ها ممکن کیفیت خرما را تحت تاثیر قرار دهد.

اما ظروف پلاستیکی نفوذ پذیری بسیار کمتری دارد و خرما را به صورت کاملا محافظت شده در ظرف جای می دهد.

قیمت ظروف پلاستیکی بسته بندی رطب

ظروف بسته بندی خرما

قیمت ظروف بسته بندی رطب تحت تاثیر عوامل خاصی امکان تغییر دارد. به همین علت نمی توان به عنوان یک قیمت ثابت، این محصولات را به خریدارها عرضه نمود.

اما برای اعلام قیمت های روز، کارشناسان و مشاورین فروش این شرکت همه روزه در تمامی ساعات شبانه روز پاسخگوی مشتری های عزیز هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما