Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 24 in /home/zxlxoupj/domains/20plast.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990 قیمت ظروف یکبار مصرف دسر - بیست پلاست

قیمت ظروف یکبار مصرف دسر

ظروف یکبار مصرف لوکس کریستالی دارای طرح ها و مدل های مختلفی است. یکی از پر طرفدارترین مدل های این ظرف ها ظروف دسری هستند که کاربرد های فوق العاده زیادی دارند. برای دریافت قیمت ظروف یکبار مصرف دسر می توانید از راه های مختلف ارتباطی با مشاورین در تماس باشید. ظرف های تولید شده در این شرکت دارای ویژگی های منحصر به فردی است که در اینجا به آن می پردازیم.

قیمت ظروف یکبار مصرف دسر

انواع ظروف یکبار مصرف دسر

قطعا در بازار های خرید و فروش مشاهده کرده اید که محصولات عرضه شده، از شرکت های مختلف و با برند های مختلفی هستند. اما یکی از نیاز هایی که خریدار ها دارند این است که محصولات با تنوع زیادی عرضه نمی شوند.

به همین دلیل این شرکت سعی کرده تا محصولاتی متنوع و شیک را وارد بازار کند که به دلیل به کار بردن مواد اولیه مرغوب می تواند یک گزینه مناسب برای خریدار هایی باشد که قصد دارند یک ظرف شیک و امروزی را خریداری کنند.

قیمت ظروف یکبار مصرف دسر

انواع ظروف یکبار مصرف کریستالی تولید شده در این شرکت که به عنوان ظرف دسری قابل استفاده است شامل موارد زیر می باشد:

  1. ظرف دسری مثلثی
  2. ظرف دسری کریستالی پایه دار
  3. ظرف کریستالی دسر جام مانند
  4. ظرف کریستالی مناسب دسر قایقی شکل
  5. و …

این ظرف ها تنها در یک سایز نیستند! در این شرکت محصولات در چندین سایز مختلف تولید می شود تا پاسخگوی نیاز تمام مصرف کننده ها باشد.

از طرف دیگر این ظرف ها همگی دارای درب هستند و می توانند به صورت کامل بسته بندی شوند.

قیمت ظروف یکبار مصرف دسر

قیمت روز ظروف یکبار مصرف دسر

قیمت روز ظروف یکبار مصرف دسری و سینی پلاستیکی رستورانی بر اساس پارامتر های از پیش تعیین شده به خریدار ها ارائه می شود.

این شرکت به دلیل داشتن فروش به صورت عمده، محصولات خود را با قیمت اصلی عرضه می کند تا عمده فروش ها و به طور کلی خریدار هایی که قصد خرید عمده دارند بتوانند محصولات را با نرخ کمتری دریافت کنند و با سود بیشتری به فروش برسانند.

قیمت روز ظروف یکبار مصرف دسر

تنوع و مدل ظرف یکی از اصلی ترین مواردی است که پس از سایز و اندازه، روی قیمت ظرف تاثیر گذار است.

در برخی از مدل ها می بینیم که مدل محصول به شکلی است که سایز ظرف را به طور کلی بزرگ تر می کند به همین دلیل این محصول ها در کنار استفاده به عنوان ظرف دسری، به عنوان ظرف بسته بندی هم قابل استفاده هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما