Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 17 in /home/zxlxoupj/domains/20plast.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990 Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 15 in /home/zxlxoupj/domains/20plast.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990 قیمت ظروف یکبار مصرف لوکس کریستالی - بیست پلاست

قیمت ظروف یکبار مصرف لوکس کریستالی

با توجه به پیشرفت های زیادی که در زمینه تولید ظروف یکبار مصرف در ایران شاهد آن هستیم می بینیم که روز به روز نمونه های شیک تری از این محصولات توسط تولید کننده های ایرانی وارد بازار می شوند. ظروف یکبار مصرف لوکس یکی از این نمونه ها است که انواع مختلفی هم دارد. قیمت ظروف یکبار مصرف کریستالی لوکس پلاستیکی تولید شده در این شرکت با کیفیت عالی و درب ظروف به تمام خریدارها عرضه می شود.

ظروف یکبار مصرف لوکس در دار

قیمت ظروف یکبار مصرف لوکس
ظرف آرکا

ظروف یکبار مصرف کریستالی در نمونه های بسیار متعددی در بازار ایران موجود هستند. شاید بتوان گفت تولید این محصولات بیشتری تنوع را در میان ظروف یکبار مصرفی دارد.

ظروف یکبار مصرف لوکس کمتر به عنوان ظروف سرو غذا استفاده می شود. این ظروف بیشتر به عنوان سرو انواع مختلف دسرها و گاها به عنوان بسته بندی استفاده می شوند.

ظروف یکبار مصرف فانتزی لوکس در برخی از موارد دارای درب هم هستند که این موضوع می تواند کمک بسزایی در بسته بندی انواع محصولات داشته باشد.

در دار بودن برای ظروف یکبار مصرف یک مزیت بسیار مهم محسوب می شود که خریدارها می توانند از آن ها بهره ببرند.

بسته بندی شکلات و شیرینی با ظروف لوکس کریستالی

قیمت ظروف یکبار مصرف لوکس

یکی از مزیت هایی که برای ظروف یکبار مصرف لوکس بیان کردیم، درب دار بودن آن بود. بسیاری از تولید کننده ها در ایران سعی دارند از مواردی استفاده کنند که سبب بالا بردن کیفیت محصول می شود.

هر چه کیفیت محصول بالاتر برود سبب می شود مشتری ها بیشتر به این محصولات توجه کنند. عملکرد و کاربرد های ظروف کریستالی بسته به نوع آن ها ممکن است متفاوت باشد. برخی از این ظروف دارای سایز های بزرگ تری هستند.

بسیاری از ظروف کریستالی موجود در این شرکت برای بسته بندی شکلات و شیرینی مناسب هستند. تنوع در این ظروف آنقدر زیاد است که می تواند کمی گیج کننده به نظر برسد. به همین علت کارشناس ها در این شرکت می توانند به مشتری ها در زمینه انتخاب ظروف کمک کنند.

سینی یکبار مصرف کریستالی قنادی

قیمت ظروف یکبار مصرف لوکس
مدل گرد و مربعی و … هم موجود است.

سینی های یکبار مصرف کریستالی شیشه ای که در قنادی ها برای بسته بندی شیرینی استفاده می شود را حتما دیده اید. این ظروف معمولا با سلفون های خاصی بسته بندی می شود و طراحی بسیار شیکی دارند.

این سینی ها در ابعاد مختلف تولید می شود و از طرفی رنگ بندی های مخصوص به خود را دارد. این سینی ها در مدل های مربعی، مستطیلی، گرد و … تولید می شوند و می توان نمونه های بیشتر آن را در کاتالوگ این شرکت مشاهده نمود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما