Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 23 in /home/zxlxoupj/domains/20plast.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990 Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 21 in /home/zxlxoupj/domains/20plast.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990 قیمت ظروف یکبار مصرف پایه دار ژله - بیست پلاست

قیمت ظروف یکبار مصرف پایه دار ژله

قیمت ظروف یکبار مصرف ژله بر اساس موارد خاصی از قبیل طراحی و کیفیت تعیین می شود. این محصولات دارای مدل ها و طراحی های مختلفی هستند و می توانند یک گزینه بسیار عالی برای مکان هایی باشند که مصرف کننده این محصولات هستند. از طرف دیگر این محصولات به شکلی هستند که می توان سایز های مختلفی از آن ها را دریافت نمود.

قیمت ظروف یکبار مصرف پایه دار ژله

انواع ظروف یکبار مصرف ژله

یکی از مهم ترین و بهترین محصولاتی که در زمینه ظروف یکبار مصرف تولید شده است، ظروف یکبار مصرف کریستالی هستند که دارای طراحی های بسیار لوکس و فوق العاده می باشند.

این محصولات به شکلی هستند که بسیاری از خریدار ها سعی می کنند از آن ها در مکان های مختلفی بهره ببرند. یک مزیت بسیار عالی که برای آن ها می توان بیان کرد طراحی شیک آن ها است که می تواند سبب جلب توجه مشتری ها شود.

انواع ظروف یکبار مصرف ژله

منحصر به فرد بودن یکی از اصلی ترین ویژگی های محصولات این شرکت است که سبب تمایز آن ها با سایر محصولات عرضه شده در بازار می شود.

ظروف یکبار مصرف ژله انواع مختلفی دارند. به موارد زیر توجه کنید:

  • پایه دار ساده
  • پایه دار رنگی
  • مدل های درب دار
  • مدل مثلثی
  • مربعی ساده
  • و …

این موارد سایز های مختلفی هم دارند و می توانند به صورت سفارشی در رنگ های دلخواه تولید شوند. به همین دلیل است که می بینیم بسیاری از افرادی که این محصولات را استفاده می کنند از نمونه های این ظرف ها بهره می برند.

لیست قیمت ظروف پایه دار ژله

ظروف یکبار مصرف ژله مدل های پایه دار یکی از پر طرفدار ترین مدل هایی هستند که در این شرکت تولید می شوند. این محصولات دارای چندین سایز و مدل مختلفی هستند که خریدار ها بتوانند با سلیقه خود انتخاب کنند.

لیست قیمت ظروف پایه دار ژله

از همه مهم تر این که این ظرف ها درب دار هستند و می توان به راحتی از آن ها به عنوان ظروف بیرون بر و یا حتی بسته بندی هم بهره گرفت. داشتن کیفیت و در عین حال زیبایی می تواند مهم ترین عامل پر فروش بودن این ظروف باشد.

عرضه این ظروف به صورت عمده توسط این شرکت انجام می شود. این شرکت به دلیل عرضه محصولات از درب کارخانه قیمت شرکتی محصولات را به خریدار ها ارائه می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما