Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 5 in /home/zxlxoupj/domains/20plast.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990 Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 27 in /home/zxlxoupj/domains/20plast.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990 Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 34 in /home/zxlxoupj/domains/20plast.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990 Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 28 in /home/zxlxoupj/domains/20plast.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990 قیمت لیوان کاغذی 180 سی سی | پخش و فروش عمده - بیست پلاست

قیمت لیوان کاغذی 180 سی سی | پخش و فروش عمده

قیمت لیوان کاغذی 180 سی سی در مرکز های خرید و فروش عمده و شرکت ها و کارخانه های تولید کننده این محصولات بسته به جنسی که دارند تعیین می شود. این محصولات با کیفیت ها و اندازه های مختلفی وارد بازار می شوند و مورد استفاده قرار می گیرند. این لیوان ها در دسته بندی ظروف یکبار مصرف کاغذی قرار می گیرند و دارای کیفیت های بسیار ویژه ای هستند. خریداران می توانندمتناسب با نیاز خود انواع این لیوان ها را خریداری کنند.

قیمت لیوان کاغذی 180 سی سی

قیمت لیوان کاغذی 180 سی سی

در بازار های فروش عمده ظروف یکبار مصرف، محصولات زیادی به فروش میرسد. یکی از این محصولات، ظروف کاغذی هستند. در میان ظروف کاغذی یکی از ظروفی که مورد توجه خریداران و مصرف کننده ها قرار می گیرد، لیوان یکبار مصرف کاغذی است. این لیوان ها در اندازه های گوناگون عرضه می شود. یکی از اندازه هایی که از این لیوان ها بیشتر در بازار خرید و فروش می شود، 180 سی سی است.

لیوان کاغذی 180 cc در حال حاضر یکی از پر فروش ترین لیوان های یکبار مصرفی در بازار محسوب می شود.

در شرکت فرتاک این لیوان ها در درجه بندی های کیفی گوناگون وجود دارند.

کیفیت های این لیوان ها قیمت نهایی آن ها را مشخص می کند. 

اگر این لیوان ها و لیوان یکبار مصرف بزرگ را از مرکز های عمده فروش و یا از شرکت های تولید کننده خریداری کنید مسلما قیمت های بسیار پایین تری را دریافت خواهید کرد و خرید مقرون به صرفه تری را انجام می دهید. برای خرید این محصول سعی کنید به مرکز های معتبرتر مراجعه کنید تا قیمت و کیفیت بهتری را دریافت کنید.

قیمت لیوان کاغذی 180 سی سی

مزیت های ظروف و لیوان های کاغذی

هر محصولی در هنگام خرید و استفاده دارای مزیت ها و گاهی معایبی است. می توان در حوزه لیوان های کاغذی بیان کرد که مزیت های آن به معایب آن بسیار بیشتر است.

در توضیح مزیت های لیوان کاغذی میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

  • دارای کیفیت استاندارد
  • محصولات کاملا بهداشتی
  • با ریختن مایعات داغ مواد سمی خارج نمی کنند
  • استفاده از دستگاه های به روز در تولید
  • طرح های شیک و منحصر به فرد
  • تولید زیاد و فراوان
  • دارای مقاومت و دوام بالا

البته در استفاده از این ظروف بایستی همیشه به باید ها و نباید ها هم توجه کرد. رها کردن این ظروف در طبیعت می تواند آسیب های زیادی را به محیط زیست برساند.

قیمت لیوان کاغذی 180 سی سی

مراکز نمایندگی فروش و پخش عمده

قیمت این لیوان ها و لیوان یکبار مصرف بستنی تحت تاثیر عوامل زیادی قرار می گیرد. یکی از این عوامل مرکز عرضه کننده است. وقتی که از مرکز های اصلی خرید و فروش محصول را دریافت کنید شاهد این هستید که بسیاری از این محصولات دارای قیمت بسیار کمتری نسبت به سایر مکان ها هستند.

البته این مرکز ها بیشتر در حوزه خرید و فروش های عمده به مشتری ها خدمات رسانی می کنند. در حوزه خرید و فروش هایی که دارای حجم های پایین تری هستند می توان از فروشگاه های خرده فروش استفاده کرد.

شرکت فرتاک برای خریدارهایی که محصولات خود را در حجم های بالاتر درخواست می کنند یک خبر ویژه دارد.

شما می توانید محصولات خود را با قیمت های تخفیف ویژه دریافت کنید.

قیمت لیوان کاغذی 180 سی سی

سفارش خرید برای ارسال به سایر شهرها

عزیزانی که در شهر های دیگر هستند نیز می توانند سفارش خرید خود را از این مرکز بدهند. به این منظور کایست با شماره های مشاورین شرکت که در سایت می بینید تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت سیستم کنید.

شرکت فرتاک در حوزه عرضه انواع ظروف یکبار مصرف در کشور فعال بوده و محصولات را به صورت عمده عرضه می کند.

برای خرید مستقیم و دریافت قیمت ها می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما