Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 17 in /home/zxlxoupj/domains/20plast.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990 قیمت پک قاشق و چنگال یکبار مصرف vip - بیست پلاست

قیمت پک قاشق و چنگال یکبار مصرف vip

قیمت پک قاشق و چنگال یکبار مصرف و ظروف یکبار مصرف برنج خوری می تواند تحت تاثیر مدل آن ها متغیر باشد. پک قاشق چنگال vip که بهترین مدل این محصولات است در بسته بندی های کارتنی عرضه می شود. محتویات هر کدام از این پک ها علاوه بر قاشق و چنگال شامل خلال دندان، دستمال کاغذی و نمک یک نفره است. کیفیت این مدل از محصولات، درجه یک و عالی است و شکستن آن به دلیل ضخامت بالا تقریبا غیر ممکن می باشد.

قاشق و چنگال یکبار مصرف vip

قاشق و چنگال یکبار مصرف vip

ظروف یکبار مصرف مدل های متنوعی دارند و در دسته بندی های مختلفی تولید می شوند. ظروف یکبار مصرف پلاستیکی یکی از این نمونه محصولات هستند که دارای درجه بندی کیفی عالی و قیمت مناسب می باشند.

یکی از انواع این دسته از محصولات، قاشق چنگال یکبار مصرف وی آی پی می باشند که به دلیل داشتن بالاترین مرغوبیت، طرفدار ها و مصرف کننده های بسیار زیادی دارد.

این محصولات به شکلی هستند که دسته آن ها دارای یک لایه بسیار ضخبم می باشد که مقاومت قاشق و چنگال را زیاد کرده و همچنین استفاده از آن را راحت تر می کند.

این محصولات هم به صورت فله و هم به صورت پک های بسته بندی به بازار های فروش عرضه می شوند.

مزیت پک قاشق و چنگال یکبار مصرف

مزیت پک قاشق و چنگال یکبار مصرف

همانطور که در بخش بالا اشاره کردیم قاشق و چنگال های vip به صورت پک های بسته بندی هم عرضه می شوند. این مدل از این محصولات می تواند مزیت های زیادی را داشته باشد.

یکی از مهم ترین مزیت های آن ها این است که بهداشتی هستند و می توانند به راحتی در مکان های مختلف استفاده شوند.

از دیگر مزیت های آن ها می توان به داشتن سایر محتویات شخصی هم اشاره نمود. مواردی مانند خلال دندان و نمک تک نفره و دستمال کاغذی در یک پک می تواند در جلب رضایت مشتری ها تاثیر بسیار زیادی داشته باشد.

قیمت پک قاشق چنگال یکبار مصرف

قیمت پک قاشق و چنگال یکبار مصرف

برای خرید این محصولات در ابتدا باید قیمت روز آن ها را دریافت کرد. این شرکت به عنوان یکی از عرضه کننده های عمده این محصولات در بازار های داخلی، اعلام کننده قیمت روز آن ها برای خریدار ها است.

برای این امر کافی است که با بخش فروش ارتباط بگیرید و در مورد قیمت، نحوه سفارش و ارسال سوالات خود را بپرسید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما