Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 23 in /home/zxlxoupj/domains/20plast.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990 لیست شرکتهای تولید کننده فویل آلومینیوم در کشور - بیست پلاست

لیست شرکتهای تولید کننده فویل آلومینیوم در کشور

در این صفحه لیست کاملی از شرکتهای تولید کننده فویل آلومینیوم را به نمایش گذاشته ایم که انواع محصولات تولید شده ایرانی را برای فروش های داخلی و صادراتی به کشور عرضه می کنند.

شرکتهای تولید کننده فویل آلومینیوم ایرانی

شرکتهای تولید کننده فویل آلومینیوم

ایران یکی از بزرگ ترین تولید کننده های فویل آلومینیومی در جهان است. این محصولات دارای مرغوبیت بسیار بالایی هستند. صنایع متفاوتی در کشور خریدارهای عمده فویل آلومینیومی می باشند.

 • صنایع غذایی
 • صنایع دارویی
 • صنایع حمل و نقل
 • و…

از مهم ترین خریدارهایی هستند که فویل آلومینیومی را به صورت عمده خریداری می کنند. شرکت های زیادی در ایران تولید کننده این محصول هستند، که یکی از این تولیدی ها مرکز پیش روی شما است.

این شرکت انواع فویل های آلومینیومی را با قیمت های عالی به خریدار ها عرضه می کند. فویل های آلومینیوم به شکل رولی تولید می شوند و عرض های مختلفی دارند.

فویل های این شرکت در برابر حرارت، انواع میکرو ارگانیسم ها، نور و … مقاومت خوبی را از خود نشان می دهند. از طرفی مقاومت این محصولات خود را در بخش های دیگری هم نشان می دهد؛ از جمله در برابر جلوگیری از ورود میکروب به غذا در مکان هایی که پخت و پز غذا را به عهده دارند.

بهداشتی بودن این فویل ها یکی از مهم ترین عواملی است که سبب می شود استفاده از آن ها در افراد بیشتر باشد.

پخش فویل آلومینیوم در کشور

شرکتهای تولید کننده فویل آلومینیوم

خریدارهایی که قصد دریافت این محصول را دارند بایستی ابتدا حجم خرید خود را مشخص کنند. مرکز های مختلفی در ایران ارائه دهنده انواع این محصولات در بازار های داخلی است. همچنین برخی از این شرکت ها در حوزه های صادرات این محصولات فعالیت می کنند.

این شرکت نه تنها در بخش فروش داخلی، بلکه خرید و فروش های برون مرزی را نیز انجام می دهد.

پخش عمده فویل آلومینیومی در ایران توسط شرکت های اصلی نمایندگی انجام می شود که این مراکز قیمت های ارزان را در حجم های بالا به خریدارها عرضه می کنند.

قیمت رول فویل آلومینیومی

این مرکز تولیدی فویل ها و لیوان یکبار مصرف بستنی را با قیمت های بسیار مناسب  و محصولاتی در مدل های متنوع به صورت عمده عرضه می کند. خریدارها چنانچه این محصولات را برای مرکز های مختلفی از جمله بنکدارها، رستوران ها، هتل ها، برخی تولیدی ها و … نیاز دارند می توانند با این شرکت در ارتباط باشند.

مشاورین این شرکت به صورت 24 ساعته قیمت روز انواع ظروف یکبار مصرف آلومینیومی و همچنین فویل های آلومینیوم را به خریدارها اعلام می کنند.

1

 1. با سلام و احترام
  بنده ملکان هستم
  از شرکت بامداد صبا پیشرو
  خواهشا لیست قیمت محصولات رو میخواستم ارسال بفرمایید
  ۱۱ میکرون
  ۳۰در ۳۰ متر
  ۳۰ در ۷۵ متر
  ۴۹ در ۴۰ متر

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما