Warning: DOMDocument::loadHTML(): Attribute id redefined in Entity, line: 3 in /home/zxlxoupj/domains/20plast.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990 Warning: DOMDocument::loadHTML(): Attribute id redefined in Entity, line: 10 in /home/zxlxoupj/domains/20plast.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990 Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 23 in /home/zxlxoupj/domains/20plast.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990 Warning: DOMDocument::loadHTML(): Attribute id redefined in Entity, line: 3 in /home/zxlxoupj/domains/20plast.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990 Warning: DOMDocument::loadHTML(): Attribute id redefined in Entity, line: 10 in /home/zxlxoupj/domains/20plast.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990 Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 23 in /home/zxlxoupj/domains/20plast.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990 نمایندگی فروش ظروف یکبار مصرف طب پلاست - بیست پلاست

نمایندگی فروش ظروف یکبار مصرف طب پلاست

نمایندگی فروش ظروف یکبار مصرف طب پلاستیک تمام تولیدات این شرکت را به خریدار های سراسر کشور عرضه می کند. ظروف یکبار مصرف بسته بندی یکی از شناخته شده ترین محصولاتی است که در حوزه ظروف پلاستیکی و یکبار مصرف به بازار های خرید و فروش عرضه شده است. این ظروف قابلیت گذاشته شدن در مایکروویو را دارند و می توانند تحمل بسیار زیادی در گرما داشته باشند.

نمایندگی فروش ظروف یکبار مصرف طب

انواع تولیدات شرکت طب پلاستیک

تولیدات شرکت طب پلاستیک بسیار متنوع است و از قاشق و چنگال گرفته تا ظروف بسته بندی خرما و سایر مدل های ظروف بسته بندی همگی در این شرکت با حجم های بسیار بالا تولید می شوند.

یکی از مهم ترین ویژگی های تولیدات زمینه ظروف بسته بندی این شرکت این است که می توانند حرارت های بالا را تحمل کنند. از طرفی مقاومت این ظروف هم بسیار بالا است و سبب می شود که خریدار ها بتوانند با خیال راحت از کیفیت ظرف از آن ها استفاده کنند.

انواع تولیدات شرکت طب پلاستیک

این ظروف در عین مقاومت عالی دارای وزن خیلی سنگینی نیستند که حمل و نقل آن ها مشگل شود. از طرف دیگر دارای شکل ظاهری بسیار مناسب و کاربردی هستند.

این ظرف ها در مدل های سطلی و مدل های مستطیلی تولید می شوند و گزینه های بسیار مناسبی برای بسته بندی خشکبار، شیرینی جات و حتی اسلایم هستند که با بهترین روش بسته بندی می شوند.

از طرف دیگر محصولات دیگری مانند قاشق و چنگال و کارد هم دسته دیگری از محصولات تولیدی این شرکت است که با طرح های متنوعی تولید و توزیع می شود.

قیمت فروش ظروف یکبار مصرف طب

قیمت فروش ظروف یکبار مصرف طب بسته به کیفیتی که دارند مشخص می شوند و خریدار ها می توانند با توجه به نیازی که دارند مدل های مختلف این ظرف ها را استفاده کنند.

قیمت فروش ظروف یکبار مصرف طب

در کنار این، برخی موارد دیگر هستند که تعیین کننده قیمت محصولات هستند:

  • میزان عرضه و تقاضا
  • قیمت مواد اولیه
  • قیمت ارز
  • اندازه و سایز
  • تعداد
  • و…

به طور کلی بهترین روش استعلام قیمت روز این محصولات این است که با مشاورین تماس گرفته شود. همچنین برای دریافت نمونه های بیشتر و کاتالوگ محصولات می توان با این بخش در ارتباط بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما