Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 23 in /home/zxlxoupj/domains/20plast.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990 کارخانه ظروف یکبار مصرف هیوا - بیست پلاست

کارخانه ظروف یکبار مصرف هیوا

کارخانه تولید کننده ظروف یکبار مصرف هیوا درب دار و لیوان یکبار مصرف بزرگ که جزئی از ظروف بسته بندی کریستالی محسوب می شوند، این محصولات را با قیمت مناسب و حجم عمده به خریدارهای سراسر کشور عرضه می کند.

ظروف یکبار مصرف هیوا یکی از فوق العاده ترین محصولاتی است که می توان برای بسته بندی محصولات و مواد غذایی مختلفی از آن بهره گرفت.

قیمت مناسب و همچنین داشتن طراحی زیبا و منحصر به فرد، سبب افزایش مشتری های این محصولات شده است. از طرف دیگر این ظرف ها دارای درب های کاملا کیپ هستند و می توانند محتویات را در خود حفظ کنند.

کارخانه ظروف یکبار مصرف هیوا

سایزبندی ظرف هیوا درب دار کریستالی

مزیت های بسیار زیاد ظروف یکبار مصرف هیوا و لیوان یکبار مصرف بستنی به شکلی است که افراد فعال در حوزه مواد خوراکی و بسته بندی می توانند از آن در مصارف مختلفی بهره ببرند.

سایزبندی ظرف هیوا درب دار کریستالی

سایز بندی متفاوتی از این ظروف تولید می شود و کاربرد آن ها را بیشتر می کند. در زیر سایز بندی ظرف هیوا درب دار کریستالی را بر اساس سی سی بیان می کنیم:

  1. سایز ۹۰ سی سی
  2. سایز ۲۵۰ سی سی
  3. سایز ۵۰۰ سی سی
  4. سایز ۷۵۰ سی سی

در نظر داشته باشید با توجه به متفاوت بودن وزن مواد غذایی که قرار است در داخل این ظرف ها بسته بندی شود، این ظرف ها بر اساس سی سی و ابعاد دسته بندی شده اند و بر اساس گرم و کیلو نیستند.

ظرف هیوا درب دار کریستالی

طراحی این ظرف ها یکی از اصلی ترین مزیت های آن ها است که سبب تمایز این ظروف با سایر مدل ها می شود. بدنه ظرف هیوا درب دار به صورت تراشه های الماس است که می تواند ظاهری فوق العاده جذاب برای خریدارها و مصرف کننده های نهایی داشته باشد.

فروش کارتنی ظروف یکبار مصرف هیوا

فروش عمده و کارتنی انواع سایز های ظروف یکبار مصرف هیوا از طریق این شرکت با قیمت مناسب انجام می شود.

فروش کارتنی ظروف یکبار مصرف هیوا

این امر کمک بسیار زیادی به خریدارهای عمده می کند که بتوانند قیمت های مناسب تری از محصولات را دریافت کنند.

در هر صورت دریافت قیمت های مناسب تر برای خریدارها برابر است با سود بیشتر و از طرف دیگر فروش مستقیم سبب شده که خریدار ها بتوانند ظرف هیوا را با کیفیت اورجینال تهیه کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما