Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 32 in /home/zxlxoupj/domains/20plast.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990 Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 32 in /home/zxlxoupj/domains/20plast.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990 ظروف یکبار مصرف مشکی چند خانه کترینگی - بیست پلاست

ظروف یکبار مصرف مشکی چند خانه کترینگی

ظروف یکبار مصرف مشکی چند خانه ای یکی از گزینه های فوق العاده درجه یک و لوکس برای رستوران ها و کترینگ هایی است که قصد دارند از ظروف درجه یک و خاص استفاده کنند. بسیاری از این مراکز از ظروف یکبار مصرف چند تکه مشکی درب دار استقبال زیادی داشته اند.

مزایای ظروف یکبار مصرف چند خانه لاکچری

مزیت های فوق العاده ای که ظروف یکبار مصرف چندخانه مشکی لاکچری دارد مهم ترین فاکتوری است که سبب می شود تا خریداران با اطمینان خاطر بیشتری از این ظروف خریداری کنند.

ظروف یکبار مصرف مشکی چند خانه کترینگی

این محصولات به دلیل اینکه مایکروویوی هستند می توانند برای غذاهای گرم انتخاب فوق العاده ای باشند. از طرف دیگر دارای درب شفاف و کیپ هستند و برای بیرون بر ظروف مناسبی محسوب می شوند.

باید به این موضوع اشاره کرد که ظروف یکبار مصرف مشکی عرضه شده در شرکت 20 پلاست دارای تنوع بسیار زیادی است به شکلی که برای مصارف مختلفی می توان از آنها بهره برد.

برخی برای غذاهای مختلف کبابی و خورشتی و برخی دیگر می توانند برای غذاهای فست فود و حتی پک پذیرایی میوه و شیرینی و … از آنها استفاده کرد.

جالب است بدانید تنوع این محصولات به شکلی است که حتی می توان به عنوان ظروف بسته بندی خشکبار هم مورد استفاده باشند.

ظروف یکبار مصرف چند خانه لاکچری

انتخاب ظروف یکبار مصرف غذا مشکی

در این بخش به شما راهنمایی می کنیم که کدام مدل از ظروف برای کدام غذا یا پذیرایی مناسب است.

برخی از خریداران دنبال ظروف مناسبی برای بسته بندی بیرون بر برنج و کباب و یا جوجه به همراه مخلفات هستند که در این صورت ظروف 4 خانه کبابی انتخاب عالی محسوب می شود چرا که دارای 3 مدل مختلف به همراه سایزبندی های متفاوت می باشد.

ظروف یکبار مصرف غذا مشکی

برخی دیگر به دنبال ظروفی هستند که برای برنج و خورشت هستند که هم می توان از ظروف چند خانه و هم از ظرف برنج جدا و خورشتی جداگانه در این زمینه بهره برد.

در کنار این ها برخی برای غذای زرشک پلو با مرغ و یا برای چلو گوشت نیاز به ظرف دارند که ظروف دو خانه برای این موارد انتخاب خوبی است.

ظروف یکبار مصرف غذا مشکی

همچنین برای استفاده به عنوان پک های پذیرایی نیز می توان از مدل های 4 و 5 خانه و یا حتی 3 و 2 خانه هم بهره برد که هر یک دارای سایز مخصوص و قیمت های مختلف هستند.

ظروف یکبار مصرف غذا مشکی

بسیاری از مصرف کننده ها و خریدار ها سوال می کنند که کدام مدل از ظرف ها برای استفاده خورشت و برنج به صورت همزمان در یک ظرف مناسب است.

در مرحله اول باید شما خورشت مورد نظر خود را انتخاب کنید. اگر خورشت شما مرغ است ما ظرف های دوخانه و سه خانه آلومینیومی مرغی را به شما پیشنهاد می کنیم.

این ظرف ها می توانند با درب و فویل بسته بندی شوند. از همه مهم تر ظرف های تولید شده در این شرکت دارای دو سایز بزرگ و کوچک هستند. در رابطه با سایز این ظرف ها می توانید با مشاورین ارتباط بگیرید.

در صورتی که خورشت شما مورد هایی مانند قیمه و قرمه سبزی و مورادی از این قبیل است و قصد سرو این غذا را به شکل بیرون بر دارید پیشنهاد نمی کنیم که از ظرف های دو خانه استفاده کنید!

ظروف یکبار مصرف غذا مشکی

به این دلیل که این ظرف ها ممکن است خورشت را بیرون بریزند. در صورتی از این ظرف ها استفاده کنید که برای سرو در داخل مکان ها مانند رستوران و … قصد خرید دارید.

حال سوال پیش می آید که چگونه خورشت و برنج را در یک ظرف سرو کنیم؟

ما پیشنهاد جالب تری برای شما داریم! شما می توانید از دیس و ظروف یکبار مصرف مشکی که یک ظرف کشیده و دارای ارتفاع است، به همراه ظرف خورشتی که دارای درب مخصوص می باشد بهره ببرید!

به این شکل که برنج را در ظرف دیس های مشکی که ارتفاع هم دارند بریزید و ظرف خورشت را در یک قسمت دیگر آن قرار دهید و درب آن را ببندید. همچنین درب ظرف را با فشار بیشتر کاملا فیکس کنید.

به دلیل این که این ظرف دارای سایز بزرگی است می توان به راحتی هم برنج و هم خورشت را در آن سرو نمود.

در صورتی که غذا شما کبابی است می توانید از ظرف دو خانه کبابی مشکی و یا دیس جوجه استفاده کنید.

خرید عمده ظروف یکبار مصرف کترینگ مشکی

شرکت 20 پلاست اصلی ترین مرکز عرضه عمده انواع ظروف یکبار مصرف چند خانه مشکی و کترینگی است و شما می توانید برای خرید محصولات و مشاهده نمونه های کامل ظروف به بخش فروش تماس بگیرید و از همین طریق سفارش خود را ثبت کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما