مشاوره و سفارش

ظروف یکبار مصرف آلومینیومی :

امروزه سرو غذا در ظروف با کیفیت اهمیت فوق العاده ای دارد. ظروف یکبار مصرف آلومینیوم یکی از انتخاب های بسیار مناسب برای افرادی است که قصد دارند محصولات با کیفیت و مقرون به صرفه را خریداری نمایند. این ظروف به دلیل درب دار بودن می توانند به عنوان ظرف بیرون بر غذا هم مورد استفاده قرار بگیرند. یکی از مزیت هایی که محصولات این شرکت دارد این است که هر مدل از ظروف آلومینیومی را با ضخامت های مختلفی عرضه کرده است تا خریدار ها بتوانند با توجه به نیاز و بودجه خود محصول مورد نظر را خریداری کنند.

ظروف آلومینیومی یکبار مصرف غذا

ظروف بسته بندی مواد غذایی :

امروزه یکی از مواردی که در عرضه محصولات و مواد غذایی اهمیت فوق العاده زیادی دارد، نوع بسته بندی است که سبب فروش بیشتر و جلب اعتماد مشتری می شود. این شرکت توانسته مدل های مختلفی از این ظروف را برای بسته بندی انواع شیرینی و شکلات، خرما، مواد گوشتی و پروتئینی، عسل، خشکبار و … در بازار های داخلی و صادراتی عرضه کند. این محصولات دارای مقاومت بسیار مناسبی هستند که می توانند دارای ابعاد مختلفی باشند.

ظروف یکبار مصرف کترینگ :

یکی از شیک ترین و منحصر به فرد ترین نمونه های ظروف تولید شده در این شرکت، ظروف یکبار مصرف کترینگی هستند که با داشتن قابلیت هایی همچون مایکروویوی بودن، متنوع بودن و همچنین درب دار بودن توانسته اند انتخاب بسیار مناسبی برای غذای بیرون بر، مواد غذایی بسته بندی و … باشند و نیاز بسیاری از خریدار ها را در این زمینه برطرف نمایند. یکی از اصلی ترین مزیت هایی که سبب می شود خریدار ها بتوانند به راحتی محصول مورد نیاز خود را انتخاب کنند وجود مدل های متنوع است که این ظروف به خود اختصاص داده اند. یکی از پرتقاضا ترین محصولات این حوزه، ظروف یکبار مصرف چندخانه هستند که از نظر طراحی ظاهری و همچنین ابعاد و اندازه مدل های مختلفی دارند. برای دیدن کاتالوگ این محصولات می توانید با بخش فروش ارتباط بگیرید.

تولیدی ظروف یکبار مصرف پلاستیکی

لیست کامل قیمت محصولات

مشاوره و فروش

تلگرام

کلیک کنید

اینستاگرام

کلیلک کنید

ایمیل

fartakplast@gmail.com

درباره ما :

این شرکت در راستای عرضه مستقیم انواع ظروف یکبار مصرف، ظروف کترینگی و انواع ظروف بسته بندی با توجه به اصل برد برد فعالیت می کند. عرضه این محصولات تنها به بازار های داخلی محدود نیست و صادرات این ظروف به بسیاری از کشور ها مانند ترکیه، عمان، عراق، افغانستان، قرقیزستان و … انجام می شود. رضایت مشتری یکی از اصل های مهم در این شرکت به حساب می آید که تلاش می کنیم تا بتوانیم در کنار خدماتی که ارائه می دهیم این اصل را برای خود حفظ کنیم.

مدیر مجموعه بیست پلاست

سارا دجلانی

  • ظروف یکبار مصرف کترینگ
  • ظروف بسته بندی مواد غذایی
  • ظروف یکبار مصرف آلومینیومی
     ظروف یکبار مصرف کترینگ

برای مشاهده تمامی محصولات کلیک کنید.

Call Now Buttonتماس بگیرید