Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 29 in /home/zxlxoupj/domains/20plast.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990 شرکت تولید کننده ظروف یکبار مصرف آلومینیومی - بیست پلاست

شرکت تولید کننده ظروف یکبار مصرف آلومینیومی

این شرکت ظروف یکبار مصرف آلومینیومی به عنوان بزرگ ترین تولید کننده در ایران، انواع مختلف محصولات را در این حوزه تولید می کند و در بازار های داخلی و بین المللی عرضه می نماید. برای اطلاع از قیمت ها و همچنین ثبت سفارشات با ما همراه باشید.

تولید انواع ظروف آلومینیوم یکبار مصرف

شرکت ظروف یکبار مصرف آلومینیومی

ظروف یکبار مصرف آلومینیوم در دسته محصولات یکبار مصرفی قرار گرفته است که به دلیل مزیت های فراوانی که دارد توانسته در بازار های خرید و فروش، تقاضای زیادی را داشته باشد.

تنوع در این ظروف حرف اول را می زند!

به طوری که می توان بر هر استفاده ای یکی از آن ها را انتخاب نمود. هر یک از این ظروف دارای ابعاد و اندازه های مختلفی هستند که می توانند حجم مختلفی از مواد غذایی را در خود جای دهند.

  • ظرف نیم پرسی
  • ظرف تک پرسی آلومینیوم
  • ظرف یک و نیم پرسی
  • ظرف دو پرسی و سه پرسی
  • ظرف دو خانه کوچک و بزرگ مرغی
  • ظرف دو خانه کبابی
  • ظرف سه خانه مرغی و کبابی
  • ظرف دیس جوجه آلومینیوم
  • ظرف خورشتی گرد و مربع
  • و سایر مدل ها

این شرکت تمامی انواع ظروف آلومینیومی را در ایران تولید می کند و خریدارها می توانند از نمونه های مختلف آن ها سفارش دهند.

خرید و فروش این شرکت تنها محدود به مرز های داخلی نیست و سایر متقاضیان در کشور های دیگر و همچنین صادر کننده های این محصول می توانند از آن ها بهره ببرند.

فروش تک پرسی آلومینیوم یکبار مصرف

شرکت ظروف یکبار مصرف آلومینیومی

تک پرسی آلومینیوم، یکی از پر مصرف ترین محصولات ارائه شده در این شرکت است. بیشترین مصرف کننده های ظروف آلومینیومی، نوع تک پرسی آن را درخواست می کنند.

تکپرس آلومینیومی دارای کیفیت های مختلفی است. وقتی از کیفیت ظروف آلومینیومی صحبت می کنیم منظور نوع مواد اولیه، نحوه تولید، ضخامت ظرف و ابعاد استاندارد است.

این محصولات پر کاربرد ترین محصولات در رستوران ها و فست فود ها هستند. البته که ابعاد این ظروف با هم خیلی متفاوت است. برخی از خریدارها از این محصولات استفاده های مختلفی می کنند.

برخی برای استفاده از این محصولات به عنوان ظروف بیرون بر به شکلی متفاوت بهره می برند.

برای مثال برخی دیس آلومینیوم را خریداری می کنند و ظرف خورشتی را درون آن جای می دهند و درب آن را فیکس می کنند.

البته این افراد می توانند از ظروف دو خانه آلومینیوم هم بهره ببرند. این ظروف در دو مدل و سه اندازه هستند. ظروف دوخانه مرغی در دو اندازه بزرگ و کوچک تولید می شوند و همچنین دو خانه کبابی هم از پر استفاده ترین این ظروف محصولات محسوب می شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما